top of page

Gryf Direct - fabryka książek kartonowych

Board book producer

PODĄŻAJ ZA SWOJĄ WIZJĄ

FSC EN71 REACH production
board book, padded book, puzzles
board book facts, gryf warszawa
Dummy, box, slip-case, slipcase, display

NOWA OFERTA

Gryf Direct jest bardzo doświadczonym producentem książek dla dzieci. Zapewniamy doskonałą obsługę i wsparcie dla naszych klientów, którzy cenią sobie bezkonkurencyjną jakość, ceny i obsługę na najwyższym europejskim poziomie. Firma została założona w 1997 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości książeczek dla dzieci. W naszej ofercie posiadamy: książki obrazkowe, książki w oprawie z gąbką, książki o różnych kształtach, puzzle, harmonijki, książki z zabawkami i modułami dźwiękowymi. Aby zapewnić produkty o najwyższych standardach nasza firma wdrożyła certyfikaty jakości i bezpieczeństwa oraz odpowiedzialnego zarządzania zasobami.

Happy-Melon_edited.png

Rozwijając naszą dotychczasową ofertę stworzyliśmy nowatorską markę wydawniczą Happy Melon. Marka ta łączy profesjonalne podejście do wspierania potrzeb najmłodszych z pięknymi ilustracjami i zabawowym podejściem do tematu. W jej ramach powstała seria pomocy dydaktycznych dla osób z wymagającymi wsparcia możliwościami poznawczymi. Zaprojektowane przez zespół specjalistów książki i karty powstały w szczególności z myślą o:

  • osobach z zaburzeniami procesów poznawczych, motoryki małej, sensorycznymi oraz z niepełnosprawnością intelektualną,

  • osobach z deficytami w komunikacji

  • osobach z deficytami w obszarze relacji społecznych i emocjonalnych,

  • oraz osobach niepełnosprawnych potrzebujących ukierunkowania w przygotowaniu zawodowym. 

Nasza oferta jest stale poszerzana i z pewnością trafi w gusta zarówno rodziców jak i najmłodszych odbiorców. Zachęcamy zatem do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z dostępnymi materiałami.

bottom of page