top of page

Gryf Direct - fabryka książek kartonowych

Board book producer

Piękno rodzi się
w oku patrzącego

Anchor 3

O FIRMIE

CERTYFIKATY

Anchor 2

Gryf Direct jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Europie
w zakresie sektora książek i gier dla dzieci. Mamy doskonale wyposażoną, unikatową introligatornię pozwalającą nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe oczekiwania naszych klientów. Wyspecjalizowane maszyny są w stanie wyprodukować książki kartonowe: standardowe, w oprawie twardej lub z gąbką, z klapkami lub registrami, książki w różnych kształtach, puzzle, książki w formie harmonijki z zabawkami czy modułami dźwiękowymi z różnym uszlachetnianiem i dodatkami. Aby zapewnić produkty o najwyższych standardach, nasza firma dba także o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz przyjazne warunki pracy. Dba także
o środowisko ograniczając wpływ swojej działalności na otoczenie w tym kontrolę odpadów oraz oferowanie produktów eko i produkowane z materiałów wyłącznie z odpowiedzialnych źródeł.

Bezpieczne dla dzieci

Deklaracja zgodności

Interesuje nas bezpieczeństwo naszych klientów, nawet tych najmłodszych! Z tego powodu wszystkie materiały używane
naszej produkcji spełniają najwyższe standardy jakości
i bezpieczeństwa. Nasze końcowe produkty są zgodne z Dyrektywą
o bezpieczeństwie zabawek 2009/48 EC oraz normami DIN EN71 1-3 i EN71-9. Ponadto nasze produkty są wolne od substancji SVHC według aktualnej listy kandydatów ECHA dostępnej pod REACH 1907/2006.

 

Doskonała
jakość

Rekomendacje

Najwyższą jakość naszych produktów, jak również doskonały proces produkcji doceniają giganci tacy jak: LEGO, Walt Disney, Warner Bros, Egmont etc. Szanujemy każdego klienta i traktujemy każde zamówienie indywidualnie. Możesz zaufać nam w sprawie jakości, bezpieczeństwa
i pewności zawartego kontraktu. Jesteśmy po to, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i zaoferować nasze wzrastające możliwości produkcyjne.

Gryf eco friendly board book
Przyjazne środowisku

Certyfikaty

Troszczymy się nie tylko o ludzi

- myślimy też o naszej planecie. Używamy certyfikowanego papieru, co pomaga ulepszyć światowe zarządzanie lasami
i wpłynąć na większą świadomość w tym temacie.

Ponadto używamy materiałów bezpiecznych dla otoczenia oraz pracujemy nad ciągłym wdrażaniem procedur ograniczających ilość odpadów.

Oferujemy możliwość produkcji książek eko oraz neutralnych dla klimatu tzw. Climate Neutral.

GRYF_FSC_Certificate.jpg
bottom of page